Nasze relacje

 

Drodzy i drogie. Jesteśmy głęboko poruszeni Waszą reakcją i odpowiedziami na posty o naszej relacji. Ostatnio opublikowałyśmy kilka z nich, głównie w serii #MileStoneExperience. Otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości i komentarzy, w których dzieliliście i dzieliłyście się swoimi doświadczeniami, trudnościami i wątpliwościami. Zdałyśmy sobie dzięki temu sprawę jak niewiele jest przestrzeni na szczere i autentyczne rozmowy o relacjach i miłości. Nie mamy żadnych uniwersalnych odpowiedzi, ale wierzymy, że w ciągu ostatnich 9 lat udało nam się zbudować dobrą, stabilną relacje i chciałybyśmy podzielić się z Wami zarówno tym, co nam pomagało, jak i błędami, których mamy nadzieję nie powtarzać. Nie oznacza to, że nasze rozwiązania zadziałają w każdym przypadku, albo że nasze podejście jest najlepsze z możliwych, mamy raczej nadzieję na otwarcie wspólnej dyskusji, przestrzeni na refleksje, wymianę myśli i doświadczeń. Z naszej strony obiecujemy całkowitą szczerość, wierzymy że tylko będąc autentycznym mamy szansę na głębsze połączenie, zrozumienie i zmianę.

Witajcie w naszej nowej serii postów zwanej #OurRelations. W ciągu kolejnych tygodni chcemy opowiedzieć Wam o naszych najwięszych zmaganiach, o kilku kryzysach, które prawie skończyły się zerwaniem relacji, przedyskutujemy kwestie związane z różnicami kulturowymi, pieniędzmi, seksem, różnymi sposobami wyrażania miłości, różnymi oczekiwaniami względem romantycznej relacji i wiele innych. Jeśli jest jakiś temat, który szczególnie chcielibyście i chciałybyście poruszyć, dajcie nam znać.

Jak Wam się podoba ten pomysł?

Share on Facebook
Please reload

RELATED | POWIĄZANE

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

We are Anna and Andrea, a Polish-Italian couple traveling around the world. We are looking for changemakers,  in order to describe and share their stories.

Our journey is based on exchange: story telling and other skills in exchange for a place to sleep and food. 
 

Join the GoodNewsLetter