top of page

EN | PL | IT

JAK MOŻEMY WESPRZEĆ CIEBIE?

Historie

Zachęcamy do korzystania z historii i materiałów o światozmieniaczach i światozmieniaczkach, które znajdziecie na naszym blogu i w mediach społecznościowych. Niech dają nadzieję i inspirację Tobie i ludziom wokół, możesz używać ich w pracy czy działaniach społecznych.

GoodNewsLetter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o światozmieniaczach i światozmieniaczkach wraz z newsami z naszej podróży bezpośrednio na e-maila, zapisz się do GoodNewsLettera wysyłając do nas wiadomość i deklarując język, który Cię interesuje (angielski, polski, włoski)..


Warsztaty

Możemy poprowadzić warsztaty, szkolenia i kursy offline lub online dla Twojej organizacji. Sprawdź zakładkę Edukacja, by sprawdzić co oferujemy i napisz do nas, by omówić możliwośćwspółpracy.
 

Scenariusze

Historie światozmieniaczy i światozmieniaczek przekładamy na scenariusze edukacyjne opisujące interaktywne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Changemaker ToolKit znajdziesz kilkadziesiąt scenariuszy dla edukatorów i edukatorek formalnych i nieformalnych, przetłumaczonych na 8 języków.


Indywidualne wsparcie

Oferujemy indywidualne wsparcie i konsultacje w różnych obszarach, np.:

- projekty (w tym biznes społeczny) - doradztwo w zakresie rozpoczynania lub rozwijania własnej światozmieniaczającej inicjatywy, zakładania i rozwijania biznesu społecznego
- rozwój: wsparcie coachingowe lub mentoringowe
- światozmienianie: wolontariat (w tym wolontariat zagraniczny), pozyskiwanie środków na projekty społeczne
- edukacja: pisanie scenariuszy edukacyjnych, prowadzenie warsztatów i szkoleń

 

JAK TY MOŻESZ WESPRZEĆ NAS?

Media

Śledź nas w mediach społecznościowych - facebook, instagram, youtube.
 

Opowiedz innym

Zbieranie historii światozmieniaczy i światozmieniaczek ma sens tylko wtedy, gdy mają szansę dotrzeć do ludzi, dać im nadzieję i wiarę w to, że inny świat jest nie tylko możliwy, on już się wydarza. Dziel się historiami światozmieniaczy i światozmieniaczek przyczyniając się do zmiany, którą chcą wprowadzić w świecie.


Crowdfunding

Jesteśmy bardzo wdzięczni/e za wszelkie wsparcie finansowe, pozwala nam ono kontynuować działania. Sprawdź naszą kampanię crowdfundingową.
 

Kontakty

Podróżując często szukamy kontaktów do lokalnych światozmieniaczy i światozmieniaczek; osób, u których mogli/łybyśmy przenocować przez noc czy dwie; organizacji zainteresowanych wspólną organizacją warsztatów czy prezentacji z podróży. Ważny jest dla nas każdy kontakt, bo to dzięki nim podróżujemy od tak dawna.


Wolontariat językowy

Tłumaczymy nasze materiały, zwłaszcza scenariusze edukacyjne, na jak najwięcej języków, aby mogły dotrzeć do coraz większej liczby osób. Nieustannie poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek, którzy chcą i mogą wesprzeć nas w tłumaczeniu światozmieniających materiałów na dowolny język. Jeśli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się z nami, chętnie prześlemy więcej informacji.

PS. Materiały opublikowane na Changemaker Tool Kit i ExChange The World są udostępniane na licencji creative commons (BY-NC), możesz więc z nich korzystać do woli! Pamiętaj proszę o podaniu źródła i autora/ki. Jeśli używasz wypracowanych przez nas materiałów do celów komercyjnych, podziel się z nami 10% Twojego zysku. Pozwoli nam to dalej rozwijać projekt i tworzyć kolejne materiały edukacyjne. Możesz to zrobić wspierając naszą akcję crowdfundingową (https://zrzutka.pl/pmcpkg) lub kontaktując się z nami bezpośrednio, zwłaszcza jeśli potrzebujesz faktury (anna@exchangetheworld.info).

Heading 1

Pl support.png
PL 2 support.png
bottom of page
Domain: exchangetheworld.info Token: 8f33766246f6a39ac26f12d885511de2616edb4d1c5396105cb312c07a5d1a5f