top of page

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

W POSZUKIWANIU ŚWIATOZMIENIACZY/EK, AKTYWISTÓW/EK, OSÓB KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE

Chcemy ich...

• ZNAJDOWAĆ
• OPISYWAĆ
• WSPIERAĆ

Znajdować

Szukamy takich ludzi, zmieniających swoje społeczności w różnych zakątkach Ziemi, podróżując lądem dookoła świata. Nasz projekt to przynajmniej kilka lat poszukiwań na kolejnych kontynentach. Zaczynamy we wrześniu 2015 od Azji Południowo-Wschodniej. Znasz światozmieniacza w tamtej części świata? Skontaktuj się z nami!

Opisywać

Chcemy opisywać historie tych niezwykłych ludzi i dzielić się z Wami. Co więcej, podczas naszej podróży dookoła świata będziemy obserwować różnice i podobieństwa między nimi w różnych kontekstach, które oferuje nasza planeta. Próbujemy zrozumieć kim jest światozmieniacz. Czy światozmieniacz z Europy różni się od światozmieniacza z Azji, Afryki czy Ameryki? Co powoduje, że zaczynają działać?

Wspierać

Podczas naszej podróży dookoła świata wspieramy światozmieniaczy i światozmieniaczki tym co potrafimy, naszą wiedzą, umiejętnościami, kontaktami.


 

Co im oferujemy?

- Opisaną historię danego światozmieniacza w trzech językach (angielski, polski, włoski), publikacje oraz promocję historii na naszych stronach internetowych, mediach społecznościowych i we współpracujących z nami mediach


Ponadto:

- Szkolenia i warsztaty bazujące na naszych dotychczasowych doświadczeniach, zebranych również przed oraz podczas podróży dookoła świata, w tym przede wszystkim Changemaker Course (changemakercourse.com)

- Wsparcie indywidualne w formie coachingu, dyskusji, dzielenia doświadczeń

- Kontakty do osób i organizacji, które robią podobne rzeczy i mogą być zainteresowane współpracą czy udzieleniem pomocy 

- Wsparcie językowe (lekcje angielskiego/włoskiego, tłumaczenia)

Jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy, pomoc w codziennych czynnościach, dzielenie się naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Od kiedy zaczęliśmy naszą podróż pomagaliśmy wolontariacko pracując w bibliotece, na różnego rodzaju farmach, ucząc angielskiego, budując prostą stronę Internetową, budując dom i wiele innych.


Więcej o nas i naszym doświadczeniu: annaksiazek.strikingly.com

 

Czego oczekujemy w zamian za naszą wolontariacką pracę?

- Miejsca do spania (łóżko, materac lub chociażby miejsce na rozbicie namiotu
- Jedzenia
- Rad, wskazówek i pomocy w organizacji dalszej części podróży dookoła świata

Nawet jeśli ktoś nie jest w stanie sprostać naszym oczekiwaniom, dajcie znać, razem na pewno znajdziemy rozwiązanie!

bottom of page
Domain: exchangetheworld.info Token: 8f33766246f6a39ac26f12d885511de2616edb4d1c5396105cb312c07a5d1a5f