EN | PL| IT

PREZENTACJE PODRÓŻNICZE

DLACZEGO?

Chcemy docierać z ideą światozmieniania nie tylko do tych, którzy już są zaangażowani/e. Dzielenie się opowieściami z podróży pomaga nam dotrzeć do osób, które mogą nie być zainteresowane zmienianiem świata na lepsze, ale zainspirowani/e historiami światozmieniaczy i światozmieniaczek, mają szansę na poszerzenie perspektywy. Prezentacje podróżnicze pozwalają nam też przełamać istniejące stereotypy i zapobiegać niebezpieczeństwu jednej historii.

CO?

Organizujemy 1,5-2h prezentacje z podróży dookoła świata, zazwyczaj skoncentrowane na wybranym obszarze (Azja Południowo-Wschodnia, Ameryka Południowa, Sri Lanka + Indie, Europa Południowo-Wschodnia), podczas której dzielimy się naszymi podróżniczymi przygodami, pokazujemy zdjęcia i opowiadamy o światozmieniaczach i światozmieniaczkach, których spotkaliśmy po drodze. Organizujemy prezentacje w kawiarniach, przestrzeniach coworkingowych, szkołach, firmach, bibliotekach itp. Występujemy również na konferencjach, festiwalach i innych wydarzeniach (posłuchaj przykładowej prelekcji z wydarzenia TEDx Piotrkowska).

CO ZROBILI/ŁYŚMY DO TEJ PORY?

  • Około 50 prezentacji podróżniczych w ponad 15 krajach

Z KIM WSPÓŁPRACOWALI/ŁYŚMY?

1/1
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

We are Anna and Andrea, a Polish-Italian couple traveling around the world. We are looking for changemakers,  in order to describe and share their stories.

Our journey is based on exchange: story telling and other skills in exchange for a place to sleep and food. 
 

Join the GoodNewsLetter

Domain: exchangetheworld.info Token: 8f33766246f6a39ac26f12d885511de2616edb4d1c5396105cb312c07a5d1a5f